Залиште Ваш номер - ми передзвонимо!
Або ж подзвоніть Ви, якщо хочете пришвидшити процес:
+380986330282
LAzorko School
Все про нашу школу тут
Lazorko School - авторська мовна школа Мар'яни Матулки (Лазорко) - сертифікованої (DaF, IELTS та ін.) викладачки англійської та німецької мов з міжнародним досвідом навчання та роботи у Німеччині та США. Свій досвід Мар'яна використала, щоб створити мовну школу, в якій панує дружня і водночас мотивуюча атмосфера.
Школа заснована в 2015 році у Тернополі, але ми працюємо без меж - проводимо також дистанційні заняття з учнями зі всієї України та з-за кордону. Більше 300 учнів з різних куточків України заговорили іноземною з нами через екран ноутбука чи телефону. Все що потрібно - це хороший інтернет та бажання вчитися!


Програма школи складається для кожного учня індивідуально, залежно від його цілей та побажань. Основна умова - комплексне вивчення: читання, аудіювання, письмо та говоріння. Що б ви не обрали - індивідуальне, парне чи групове навчання (2-4 учні в групі), з нами - ви зможете іноземною мовою все!


Вчителі школи - не лише професіонали, але й цікаві співрозмовники та доброзичливі люди. Наш вчитель - це коуч, який крім безпосереднього навчання, допомагає учневі подолати психологічні бар'єри, які заважають вивчати мову та підтримає в будь-якій ситуації. Наш вчитель - це ваш друг!


Приємний бонус нашої школи - регулярні онлайн та офлайн зустрічі з носіями англійської мови - Speaking Club, де ви можете довести вашу розмовну мову до досконалості та дізнатися від носіїв мови все, що вас цікавить. Ми відкриті до всіх комунікабельних та амбітних людей!


Готові поринути в неймовірно приємну подорож під назвою "Вивчення іноземної з Lazorko School" - пишіть та телефонуйте нам саме зараз!
Made on
Tilda